Zakończyliśmy remont dachu. Dziękujemy!
Mam na imię Jan, jestem Albertynem.
Jesienią prosiliśmy Was o zebranie pieniędzy na remont naszego dachu. Udało się zebrać ponad 91 000 zł. Cała ta kwota została wydana na ten cel.
Dziękujemy Wam serdecznie, bo pomimo tego, że remont był wykonywany zimą, udało się go zakończyć. Cały dach jest już zrobiony. Dzisiaj chciałbym się podzielić naszą radością z tego faktu.
Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam Waszą hojność, Wasze wsparcie i troskę o nas. Mamy ciepło, nic nie cieknie na głowę. Jest SUPER. Dzięki ! :)
br. Jan